Recenze

Petr L.

Úžasný, nádherný a praktický příběh života a touhy po sebepoznání. Namaste.

Lucie R.

Jedna z nejčtivějších knih, které jsem kdy četla. Jízda, která vás vtáhne a už nepustí. Nepředvídatelná, krásná, hluboká.

Honza V.

Knížka, od které se fakt nedalo odtrhnout. Přečetl jsem ji doslova jedním dechem. Kombinace postav a jejich charakterů je naprosto geniální. Skutečný balzám na duši.

Kamila H.

Naprosto úžasná kniha. Úplně mě dostala.

Šárka U.

Krásná kniha. (Sebe)vědomá a hravá jako kotě. I když si neklade za cíl někoho poučovat, najde se v ní tolik mouder, jako je hub po dešti. Zkrátka... otevírá srdce. Pokud si vás zavolá, neváhejte.

Petr Z.

Čekal jsem, že kniha bude dobrá, ale takový silný příběh o lásce. Je autentická, působí lehce, hravě a příjemně poučně. Jsem nadšený.

Jakub Č.

Musím přiznat, že se opravdu čte srdcem. Miluju tu knížku a jsem šokován, že ve mně budí pocit lásky k tomu kusu papíru, co držím v ruce! Nádherný příběh!

Blažena Z.

Spiritualita popsaná neohranou formou. Poutavý příběh s vyšším posláním. Kniha ke mně dorazila v pravý čas, pomohla mi se navrátit ke svému nitru.

Michaela N.

Už dlouho mě žádná kniha takhle nechytla! Naprosto úžasná, velmi dobře se čte, příběh je překrásný. Doporučuji všema deseti. Ke knize se vrátím, protože stojí i za opětovné přečtení.

Radim O.

Je to čtivé, má to spád. Za mě skvělý!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz